Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom formázni a...

Miért nem tudom formázni a meghajtóm?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem a Windows 7-et egy olyan meghajtóra ami üres volt , és a másik meghajtómon rajta maradt az xp.

Gondoltam nem nagy baj hisz ha bejövök a w7-el letudom formázni azt a meghajtómat amin az xp van, de sajnos nem engedi.

Nem tudom mi lehet jogokat adtam magamnak így se engedi, törölni tudok de azt akarom h eltűnjön a másik op rendszerem. Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elösször is ki kell venni a bootolást
2012. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi erre nem is gondoltam kiprobálom
2012. aug. 29. 19:13
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tudom kivenni a biosba mer együtt mutatja a két vinyót csak akkor tudom ha mind2őt kiveszem.

más ötlet?

2012. aug. 30. 05:46
 4/7 anonim válasza:

nos windows 7-nél is olyan lesz mint az XP (nekem az van)

nos keresd meg (win 7) hogy rendszer beállítások és hogy

''rendszer indítás és helyreállítás'' vagy ehhez hasonló és ott lesz olyan opció hogy rendszerindítás és szöveg ott görgesd le és ott van az XP és win 7 nek az boot-ja az XP részt töröld ki de vigyázz nehogy valami rosszat törölj ki, vagy ha nincs szöveg ablak akkor manuálisan (beugrik egy TXT fájl) és a biosban meg nem kell állitgatni :D (ezt én XP rendszer alapján írtam de 7 be nem változott)

2012. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig valami akkor megváltozhatott.

nálam ha belépek a rendszerbe és azon belül a Rendszervédelem é ezt látom


[link]


itt nem nagyon lehet törölni semmit ami a boothoz kapcsolódna

Valakinek még valami ötlet?

2012. szept. 6. 16:43
 6/7 A kérdező kommentje:

találtam olyat is hogy rendszerindítás de ott csak kiválasztani tudom törölni nem


[link]

2012. szept. 6. 16:45
 7/7 Karesz6969 ***** válasza:

Nem értem miért Windows alól akarsz formázni egy rendszerpartíciót?


Tedd be a Win7 DVD-t és azzal gond nélkül sikerülni fog.

Még particionálhatsz is de vigyázz nehogy a Win7-et szedd le mert azt akarod megtartani az xp-t meg nem ha jól értettem igaz?

2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!