Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Need for Speed World-be...

A Need for Speed World-be lehet Bankkártyán, vagy SMS-en kívül Boostot szerezni?

Figyelt kérdés
Csak azért mert Bankkártyám "még" nincs, a telefonom meg le van tiltva és nem tudok SMS-en se szerezni... A Boost Hacket meg ismerem, nem jó, meg az amúgy is fake program.
2012. aug. 29. 18:00
 1/2 anonim válasza:

Játékra nem igazán éri meg költeni, főleg nem erre, ide kb 10 ezer forint kell hogy vegyél egy normális autót.

Ha 3 szintű vagy akkor kapsz 600-at szerintem azt tudod, én azt dupla cash-ra költöttem és még van 106. Menj az nfsw oldalára a megrendeléshez és ott alul az EARN BOOST-nál ingyen 6 boostot kapsz ha megnézel egy vidit, és azt hiszem 20-60 boostot ha Babylon-t le töltöd ami egy web fordító amit utána le törölhetsz. Ezt csak egyszer lehet használni, lehet 1000+ boostot is szerezni ha telószámod meg adod és sms be a pin kódot el küldöd bár azt nem prbáltam mert nincs telóm, de ha működik akkor kb 2-6k boostot szerezhetsz ami elég dupla cashra egy ideig.

Boost nélkül is lehet játszani csak az trainer, ha akarod adhatok neked trainert ami nem kamu, de akkor ne használd csak ha fontos. Én csak azt használom hogy a nitró meg az ilyenek nem fogynak ki, tehát ha elnyomom nem megy le, evvel nem ártok senkinek csak annyi hogy tudom gyújteni ezt ezért használom, pursuitba meg már car hacked meg tank módot is beteszem és fél óra alatt 16k casht meg 4k rep-et kapsz, de most verona sprintet nyomom már van 180k cashem ls 16 vagyok, és a carhack annyi hogy LAmborgini Sesto Elemento-t kapsz, ha kell skypon elérhetsz ls oda adom ha nem hackeled teli a gémet. skype nevem: vasder97

2012. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy én se tudok telóról semmit se csinálni, mert korlátozva van, de akkor azt a trainert megköszönném!

skypon felveszlek!

2012. szept. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!