Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ennyi gond egy sima...

Miért van ennyi gond egy sima CD kiírásánál?

Figyelt kérdés
Vettem egy 10darabos pakkot, sima 700mb-os CD-kel, gondoltam hogy kiírtam magamnak a kocsiba a kedvenc zenéimet, mivel pár megásak, tudtam hogy bőven elég lesz egy ilyen lemez. CD-s autórádióm van, itt akarom használni. De akárkivel beszélek erről, mindenki mondja hogy ez nem így működik, mert 80perces egy ilyen cd nem a méret számít, és hogy audio cd-ként kell kiírni, hogy tudja kezelni. Nero-val nekiálltam kiírni, hogy majd lesz ami lesz úgyis 10db van elszórakozok amíg sikerül, az egész nem volt több 300 megánál, olyat meg nem is találtam hogy audio cd kiírás, szóval simán rámentem az írásra. Nem tudom miért, de kb 10 számot nem tudott kiírni, ezekben semmi közöset nem találtam, csak azt hogy mindegyiknek a nevében van ékezet. Kivittem, kipróbáltam simán elindult, és játsza a számokat rendesen, jól szól. De olyat is játszott le amiben van ékezet. Szóval nem értem, segítene valaki, hogy mi miatt nem sikerülhetett azt a pár számot ráírnia a CD-re? Egyébként mp3-as a rádió, szóval az előző tulaj se tudom miért mondott hülyeségeket, meg még egy páran. :D

2012. aug. 30. 00:43
 1/2 anonim válasza:

Ha mp3-mas a rádiód akkor nincs semmi baj csak annyit mondok hogy próbáld meg kiírni egy másik író programmal pl.: ezzel

[link]

2012. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár éve még óóóóriási "extrának" számított az mp3-as cucc autóban és a cd játszók 99%-a csak audio CD-t játszott le és úgy látszik sokan nem haladnak a korral ezen a területen....:)
2012. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!