Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop-on szeretnék játszni,...

Laptop-on szeretnék játszni, mit kell nézni leginkább hogy egy játék fusson normálisan?

Figyelt kérdés

gépigény nem mindig segít , azért is kérdezem.pl Medal of Honor: Pacific Assault nem is új játék CPU: 1.5 Ghz

RAM :512 MB RAM nekem : B940 2.00 Ghz van mégis szaggat , Ram is duplája legalább , de máskor meg 2011-es játék is fut... videokártyám valami HD sajnos nem tudom , és Win7-em van



2012. aug. 30. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A vga kulcsfontosságú ebben a kérésben, bár a Pacific Assault-nak futnia kellene intel HD-vel is. Sajnos ez a laptop nem igazán alkalmas játékok futtatására, de ha ez áll rendelkezésre, akkor alacsony felbontáson(800x600) és low beállítással próbálkozz.
2012. aug. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
www.onlive.com regisztalj fel (sign up) kat a play gombra valasz egy jatekot es maris jatszhac nem kel letolteni semmit itt megvan rengeteg jatek szerintem megtalalod a jo unalom uzot xddd nem nehez az oszes kiraly nem kel varni a letoltesre se se a betoltesre semire max ara h fel regisztalj de az is 5 perc xD es utana 1 perc mulva jatszhac xdd
2012. aug. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a röhej , h a 3 éves laptopom több mindent elvitt mint a fél éves mostani.... és ott még gagyibb volt a video kártya.....
2012. aug. 30. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt csodálom, hogy ekkora RAM-ra ráfér a Win7... Annak úgy tudom min kell 1 GB...
2012. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a játék igényel annyit , nekem nem tudom pontosan mennyi van
2012. aug. 31. 06:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben kiderítettem a gépem adatait : Dual B940 2.00 Ghz Processzor , 4 GB memória , Intel HD videokárta
2012. aug. 31. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!