Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan exportáljak egy hangfájt?

Hogyan exportáljak egy hangfájt?

Figyelt kérdés
eJay Techno 5 Demoval csináltam egy zeneszámot. Dance eJay-jel már csináltam többet is, ott demo verzióban is enged exportálni, ami után formatfactory programmal áttudom konvertálni mp3-ba. De a techno demojánál nem enged exportálni, így azonban nem érzékeli a konvertáló program a fájlt. Letöltöttem teljes verziósat is, csak ott kéri a lemezt, meg vmilyen kódot. A program nélkül lehetséges exportálni ezt a fájlt?

2012. aug. 30. 14:03
 1/2 kkovax38 ***** válasza:
Segíts egy kicsit. Hangfájlnál még nem hallottam exportálásról. Corelnél az exportálással képfájlokat tudsz létrehozni. Éppen ezért nem tudom ugyanezt a hangfájlnál. Amivel a demót csináltad, szerintem azzal lehetőséged van különböző hang kiterjesztést létrehozni,majd a Format Factory val majdnem mindent át tudsz konvertálni.
2012. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A programban van olyan lehetőség a menüpontban, hogy exportálás, csak mivel demoról van szó, itt kiírja, hogy nem lehetséges. Sajnos így nem tudok semmit se csinálni a fájlal, mert sem a zenelejátszók de még a formatfactory sem észleli. Dance ejaynél ez megengedett, tehát exportálja a fájt vmi olyan lesz belőle, amit már érzékel a formatfactory is és azt átteszem mondjuk mp3-ba.
2012. szept. 3. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!