Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sleeping Dog Játék lefagy? Halló

Sleeping Dog Játék lefagy? Halló

Figyelt kérdés
na most repackot szedtem le,nekem nincs olyan gondom hogy nem indul meg ilyesmi,egyszere elindult ment is meg minden megy is,aztán játszóttam vele,és kijőtt egy bamba bug vagy nem is tudom mi szavakal illesem,a lényeg ha kocsiba vagy motorra szállok azzonnal lefagy,nem mindig de legtöbször igen,vagyis mindig ,már pacholtam,jah meg ati radeon catylast is a legujjabat feltettem.de nesze megint kezdi vagyis még mindig..,ok és okozat ?hogy és van rá megoldás?vagy mi a teendő?

2012. aug. 30. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen procid van? Nekem a kis fx-em csinált ilyeneket amíg nem frissítettem biost. Utána sokat javult a helyzet.
2012. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor lehet a processzor a baj?ilyen procim van.. AMD Athlon 64 X2 4600+
2012. szept. 6. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a hibák kifejezetten az FX azaz Bulldozer prociknál jelentkeznek. A te processzorod architektúrája jó, itt más probléma lesz, én a processzor erejére tippelek ezek után, de akár az oprendszered is szét lehet esve.
2012. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet,de ugyahogy már megoldottam ám,kikapcsolom a gépet,meg stb..de lehet igazad van sztem igen ,most jut eszembe,a rendszert én telepítettem,lehet hogy nem jól..windows 7 64 bit sp1 es .de hát semi baja sincs..már egy jó ideje,de mind1..ennél a játéknál lépet fel,ha lesz már egy normális patch akkor lehet megjavul..,amúgy kőszi .
2012. szept. 6. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:
de egy updatel megoldott a probléma véglegesen !
2013. jan. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!