Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik ezek a programok?

Mik ezek a programok?

Figyelt kérdés

Ma elkezdtem kitörölgetni a felesleges programokat mert nagyon lassú lett a gép valamiért de vírust nem talált az avast. Nem tudom mi baja lett a gépnek de nagyon lassú lett :( Nem tudom hogy mik ezek a programok.


[link]


A windows-hoz tartoznak? Mert akkor nem törlöm ki


Köszi a választ! :)



2012. aug. 30. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azokat a c++ meg net frameworkos dolgokat ne töröld, azok azárt vannak hogy egyébb programok (pl cod4 meg ilyenek) eltudjanak futni

msxml az nemtudom mi

myfreecodec az gondolom kodek pack, azt sem kell törölni

2012. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Töredezettségmentesítés, scandisk. Ha már régen telepítetted újra a gépet, gondolkozz újratelepítésben is.

A .NET és a VisualC++ a játékokhoz tartozik, laikus szemmel olyan, mint a directx. (Ebben írták a játékmotorokat). A MyFreeCodec vírus. Remélem, a készítői voltak olyan rendesek, és valódi törlő programot mellékeltek hozzá, nem pedig trójai aktivátort. Az MSXML parser és az SQL sever webserverhez kell. Windows összetevők közül IIS-t törlöd, és ez a kettő nyugodtan lemehet. Szerintem a visualC++-ból és a .NET frameworkből tartsd meg a legújabbat (visszafelé kompatibilis), a többi lemehet.

2012. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ! Akkor a legujjabbat hadjam csak meg ezekből a cuccokból a többit letörölhetem? Ez a töredezettségmentesítés meddig tart kb? 1-2 óra vagy 1 nap?
2012. aug. 30. 23:26
 4/13 anonim ***** válasza:
én szeretek rá 1 napot mondani
2012. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne töröld a korábbi verziókat sem, se a .NETből, se a C++ból.
2012. aug. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A net fram újjabb verziói nem tudják a régiek funkcióit!

CSak hogy tudd az avast fogja a géped ,mert minden mozdulatod felügyeli és vizsgálja! A szolgáltatónál lévő szerelők mondják 1,5Megával kisebb sávszélességet mérnek ott ahol ez van! Az AVG-t ajánlom! VAn belőlle free verzió is ami tökéletesen elég!

2012. aug. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most akkor hogyan csináljam? Töröéjem le az avast-ot a programok telepitése és törlése részben? Utána töltsem le az AVG-t és már más virusírtó lessz a gépemen?
2012. aug. 31. 09:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Utána néztem itt gyakorikérdéseken és rengetegen azt írták hogy az avast az jó. Épp az hogy az AVG fogja le a gépet :/ Hát most nemtudom hogy mit csináljak... Gondolkoztam hogy va n a windows - nak is egy ingyenes virusírtója de hát nemtudom :( Azért kössz a választ!
2012. aug. 31. 09:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne foglalkozz most vele.
2012. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor maradjon az avast? Ja és az avastnál a részletes rendszerátvizsgálás mennyi ideig tart kb.? Mert azt irja hogy részletes de nagyon lassú :/
2012. aug. 31. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!