Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam egy ilyen nevű programo...

Kaptam egy ilyen nevű programot: Panem-Végtelen világ-A Varázslatos Emberi Test. Azt mondták, hogy az már régi játék, de XP-n kellene menni egy javítócsomaggal?

Figyelt kérdés

Az volna a problémám, hogy amikor a játékot szeretném indítani, egy hibaüzenet fogad. Hogyan lehet a játékot működésre bírni?

Hibaüzenet:

[link]

A hibaüzenetben tanácsoltat azaz telepítsem újra a programot a a QuickTime-t, egik sem vált be

mi lehet a megoldás?



2012. aug. 31. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Frissíteni próbáltad a QT-t? Elég régi verzió lehet fent belőle.
2012. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ismeri fel a quicktime-t, nincs benne az minden programban sem, de a játék QT 2.1.2 verziót igényel
2012. aug. 31. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk szedd le ezt és telepítsd fel: [link]


(Nem, nem kell regisztrálni, csak azt szeretné, hogy regisztrálj, de nem kell)

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi, igy is ugyanaz a hibauzenet
2012. aug. 31. 10:05
 5/5 anonim válasza:

Üdv!

Nagyon jó program :D azonban az én CD-m nagyon karcos lett és nem tudom használni... valamilyen formában letudnám tölteni valahonnan? A torrentje halott, a data.hu-s linkek is... tud valaki segíteni? Köszönöm előre is :D

2016. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!