Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Vista? (lent)

Windows Vista? (lent)

Figyelt kérdés
a windows vistát hogy lehet felrakni 1 teljesen üres gépre amikor a telepítő iso-s? mert a teljesen üres gépen ami mellesleg még be sem indul mert ugye nincs op rendszer nem tudom a daemon toolst megnyitni:) hogy telepitsem fel rá?
2012. aug. 31. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy másik gépen kell elkészíteni a telepítő médiát az iso fájlból, ez lehet dvd vagy pendrive, más eset nem lehetséges, hacsak nem kérsz valakitől egy telepítőlemezt.
2012. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyiván úgy, hogy az ISO-t kiírod egy lemezre és arról telepítesz.
2012. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tisztelt első :D ha winrarral kibontom és kiírom cd re annak úgy jónak kéne lennie? mert én nem tudtam boot-olni :S
2012. aug. 31. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell kibontani semmi sem!

Töltsd le a Nero-t vagy az Ingyenes Ashampoo free-t

http://www.youtube.com/watch?v=VHlAJHoPBlw

http://www.youtube.com/watch?v=yRXLifMk2p8


De én biztosan nem használnék Vista-t.

Szerintem töltsd le a Win7-et.

2012. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendben, úgy értelmeztem, hogy az oprendszer nélküli géppel akarsz telepítőt készíteni. DE, az iso fájlokat nem bontjuk ki, hanem az íróprogram megfelelő(képfájl írása) funkcióját használva írjuk lemezre, ha kibontod és kiírod egy lemezre, akkor az nem fog bootolni. Vagy telepíthetsz pendrive-ról is, egyszerű gyors telepítés, annyi kell hogy az alaplap(laptop) bootoljon usb-ről és nyilván be kell állítani ezt bios-ban, ehhez egy iso fájl és egy program kell: [link] Be kell tallózni az iso fájlt, megadni az usb kulcsot és a többit a program megcsinálja.
2012. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor a nero ban a képfájl írására mennyek rá?
2012. aug. 31. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, képfájl írása és betallózod az iso fájlt.
2012. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köcce ki is próbálom mindjárt
2012. aug. 31. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!