Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldanátok meg ezt a...

Hogyan oldanátok meg ezt a problémát, ötlet?

Figyelt kérdés
A GTA SA-ban a dyom módban és azon kívül is vannak,mindenféle színű mozgó ábrák(Kúpok,körök,négyzetek,hengerek,stb..) ezek a tervemhez nagyon nem kellenének és idegesítőek. Főleg mikor az emberkék feje felett lógnak és mozognak.Tudom,hogy ezeknek céljuk és jelentésük is van,teleportálnak,meg ilyesmi,de engem zavarnak az egyik elképzelésemben. Van rá valami szoft,amivel meg tudnám nézni,melyik modul vagy fájl származtatja le ezeket a "marhaságokat" a játékban. A softice nem igazán volt megoldás és eléggé a sötétben tapogatóztam vele,pedig valamelyest értek hozzá.Van valakinek valami jó ötlete,hogy a francba lehet ezeket letiltani,vagy eltüntetni?

2012. aug. 31. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a SI-nek jónak kellene lenni hozzá,de az igaz hogy breakpoint az ablakban. Esetleg API Spy és ilyesmit próbáltál már? Bár jut eszembe,hogy az is csak teljes winfos kompatibilis és rendes felhasználói programokba ad bekukkantást többnyire,nem játék platformokba.
2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen mintha lett volna valami olyan progi,amivel a játékokba is bele lehetett mászni,de nem vagyok benne biztos már.Azt néztem,hogy Image toolsal melyik image fájlban lehet benne ez az alakzat,de nem találtam semmit egyenlőre.Fogalmam nincs hol tárolja ezt az animációt a program,ha egyáltalán ez képi image és nem egy belsőleg megrajzolt és leprogramozott grafikai alakzat.
2012. aug. 31. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt bashatjátok! valszeg a gta exe fájlban,vagy valamelyik fronten.txd fájlba van beültetve és lekódolva.de azon csodálkozom,hogy voltak itt régen a GYIKON okos és jó programozó fejek,hova a pics@ba lettek és miért nem buzgóan aktiválják magukat ilyenkor,mert ez most már engem is érdekelne a megoldás.
2012. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja elkelne a segítség! Az ultimate editorral is néztem már a txd és gxt kiterjesztéseket,de semmit használható infót nem találtam bennük.
2012. aug. 31. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A gxtben nem is fogsz megoldást találni,mert abban a textek vannak!
2012. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég néztem a fájl monitorozást,azzal sem jutottam semmire,mert az megint csak az image fájlokra mutatott rá végig,meg az audio fájlok pillanatnyi kezelésére.Az a gáz,hogy még mindig nem zárható ki,hogy mégis valamelyik image fájlba bújtatták el ezeket a baromságokat.
2012. aug. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!