Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék CGI animációt...

Hogyan tudnék CGI animációt csinálni egy alap videóra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

CGI animációt szeretnék készíteni. 3Ds max ot használnék, de az alap videón nem tudok 3D s teret kialakítani, hogy arra rápakoljam az objektumokat :S már sok helyen utánanéztem, de nem találtam hasznos infókat :S

Előre is köszönöm :)



2012. aug. 31. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ömm, talán Cinema4D? Elvileg támogatja a .obj fájlokat, szóval a Max-ben készített dolgokat is át tudod vinni, C4D-ből pedig tudsz továbbmenni AfterEffects-be (kell hozzá a c4d plugin).
2012. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ott tudok is 3D-s "hálót" csinálni a videóra? Mert HErBY 3ds max be csinálta pl ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=319pfGIHFa4&feature=plcp

2012. aug. 31. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A munkafolyamat neve kompozitálás. Nem tudom mennyire vagy benn a szakmában, de azt hiszem nem túlzok ha azt mondom, hogy ez egy mocskos nehéz része a CG-nek.


[link]


Ezt olvasd át, pár alap dolog le van írva, aztán a továbbiakban lehet az adott programokról tutorialokat keresni, de nem véletlenül van ilyen kevés anyag róla a neten.


Egyébként, kicsit bővebben is kifejthetnéd hol akadtál el, mert abból amit leírtál nem derül ki sok minden, így viszont csak ilyen általános jellegű válaszokat lehet adni.

2012. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okés. először is köszi a gyors válaszokért ! :)

Szal felvettem egy videót hogy leülök az asztalhoz és az asztalra akarok valami mozgó 3D-s objektumot. Régebben találtam egy programot, amin a videóra lehet egy "hálót" tenni amivel térbe hozod a képet és azt kell utána inportálni 3d s max be csak valahogy nem jött össze

2012. aug. 31. 17:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Asszem találtam egy jó videót majd ha lesz időm végignézem:

http://www.youtube.com/watch?v=vm4zjZrfPqY

2012. aug. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!