Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni?! Vagy ezen...

Tudnátok segíteni?! Vagy ezen már nem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Osztálytársam küldött skypeon egy képet,amit nem tudott megnyitni a laptopom. Azt mondta társítsam Paint-el (nem vagyok túl jó informatikából,szóval ne szóljatok le, ha ez hülyeség volt:s). Rámentem jobbgombbal, Társítás-> Paint.

Azóta mindent Paint-el akar megnyitni,szóval nem is tud semmit se megnyitni..Nemtudom mit csináljak,segítsetek!!:(



2012. aug. 31. 18:19
 1/8 Antimod ***** válasza:
Ugyanezt csináld, csak ne a Painthez, hanem a Windows kép- és faxmegjelenítőhöz (vagy hasonló) társítsd. Egyébként nem tudom, miért nem jeleníti meg a Paint, meg kellene.
2012. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

keress egy képet , jobbklik rá , tulajdonságok .

ott az első fülön van az alapértelmezett program , mellette egy gomb hogy modositás . katt rá , és válaszd ki a windows képmegjelenitőt . katt ok-ra , majd megint és kész is.

2012. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de MINDENT paint-tel akar, és még a böngészőt se tudom használni:(
2012. aug. 31. 18:30
 4/8 A kérdező kommentje:
A képeket meg tudom nézni, de mondom, minden programot a Paint-tel akar megnyitni...
2012. aug. 31. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy vírus lesz, jól kicseszett veled az osztálytársad.
2012. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut anno ,az első gépemnél, véletlen letöröltem a vga drájvert és hónapokig nem tudtam miért nem tudok játszani :DDD
2012. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És most mit tudok csinálni?:\
2012. aug. 31. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Lépés:

Agyonütöd az osztálytársad


2. Lépés:

Lefuttatod a vírusirtód

2012. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!