Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy eredeti win xp sp3...

Van egy eredeti win xp sp3 profesional magyar nyelvű cdm feltelepítem és mikor kéri a kódot nem fogadja el!? Részlet lent

Figyelt kérdés
Ezért kihagytam azt a rész ahol beírom a kódot felraktam írja hogy ennyi idő van még az aktiválásra de nem fogadja el a kódot mit tegyek :(
2012. aug. 31. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok, hogy olyan verzió amit csak egy gépre rakhatsz fel. Lett alaplap cserélve a gépben az előző telepítés óta (azt hiszem erre "érzékeny")?

[....és bocsi ha valami hülyeséget írtam]

2012. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kicsit részletezhetnéd, hogy mit értesz az alatt, hogy nem fogadja el. Ha azt írja, hogy érvénytelen, és nem enged tovább, akkor az elgépelés a legvalószínűbb. Figyelj arra, hogy a nagy Ilona és a kis lúd, nameg az egyes szám (1) sokszor ugyanúgy néz ki. Nulla és Olga szintén. Satöbbi.


Ha a kódot bevette, csak aktiválni nem tudod, akkor válaszd a telefonos aktiválást, és hívd fel a zöld számot. Ott egy számsort kell bepötyögnöd a gépnek, és úgy tudsz aktiválódni.

2012. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindent helyesen be írni telepítéskor de nem fogadta el pedig 1000%hogy jól írtam be az meg képtelenség hogy 20* rosszul írtam volna ezen a gépen ez a telepítő először van használva nem tudom mi lehet a gond :( Sajnos számokat nem fogok hívni mert jártam már pórul így
2012. aug. 31. 20:45
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez nagyon hasonlít a telepítőm

2012. aug. 31. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem OEM licenc-es (azt hiszem vvalami ilyesmi).

Pontosan ugyan erre a gépre lett felrakva legelőször is (minden alkatrész ugyan az?)?

2012. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem másé volt a telepítő kaptam és ezen a gépen most van először használva
2012. aug. 31. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor valami loadert kellene használni az aktiváláshoz szerintem.
2012. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt találtam így gyorsan, nem tudtam kipróbálni, sosem használtam aktivátort (magától aktiválódik a windowsom)

[link]

2012. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy inkább nézd meg ezt mivel látom, hogy "bejelentett támadó webhely"


http://www.youtube.com/watch?v=8ynWjHF8Jhg

2012. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8. azt már próbáltam leszedtem bhoról és nem müxik 9. ez sem segíteett :(
2012. aug. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!