Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videókészítéses kérdések....

Videókészítéses kérdések. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
Egy videó intróját készítem, és érdekelne, hogy milyen programmal lehetne megoldani azt, hogy halk zene megy és közben beszéd. Tehát hogyan lehet két hangsávot egymásra "pakolni"? A második kérdésem pedig az, hogy hogyan lehet kettő zenét egybeolvasztani, pl. az első zene 1 percnél átalakul a második zene elejévé. Tehát nem úgy szeretném, hogy az egyik elhallgat, aztán jön a másik. Ennyi lenne, előre is köszönöm a segítséget.

2012. aug. 31. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Movie Maker is tökéletes erre a célra,nem kell letöltened semmit ha alapl fent van a gépeden


1: Először megcsinálod az introt a halk zenével movie makerben,ezt elmented.Utánna a videót beteszed a movie makerbe és alá teszed a beszédet és elmented megint.Itt megjegyezném hogy a halk zene és a beszéd hangerejét is tudod változtatni


2: Igen lehet zenében is áttűnést alkalmazni,szó szerint egybe kell olvasztani őket a movie makerben

2012. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre az xp-s movie makert használjam, vagy jó a windows live movei maker is? (4 gép van a családban tehát tudok váltogatni) Ja, és ment a zöld kéz! :)
2012. szept. 1. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem használtam még a Windows Live movie makert de gyanítom hogy annak is tudnia kéne ezeket :)


Azonban az XP-s Movie Maker tudja ezeket,annak idején nagyon sok videüt készítettem vele,többet között ilyeneket is amiket fent megemlítettél

2012. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. szept. 2. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!