Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani olyan mindmap...

Tudnátok mondani olyan mindmapping / elmetérkép programokat, amik a bubble. Us-hez hasonlók, de offline is használhatom őket?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy találtam egy rakás egyforma szoftvert, gyakorlatilag semmivel nem tudnak többet mint egy freemind, és némelyiket nevetséges árakon adják.


Olyan programra lenne szükségem, ami egyszerű megjelenésű, könnyen/gyorsan kezelhető és sok egyenrangú kapcsolatot is lehet vele kezelni.

Pl utálom ezt a sok cicomás görbe vonalat, meg hogy mindenhova csak szaggatott nyilas vonalakat lehet rakni meg hogy az elemek közt 3-5 kattintással lehet normális kapcsolatot létrehozni.

Nem egy passzív, hierarchikus térképet akarok építeni, inkább egy fajta thesaurus-map jellegű dolog lenne.


2012. szept. 1. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Gya nem is tudtam hogy létezik ilyen :O

Ha találok majd linkelem :)

2012. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet hogy már találkoztál vele. sztem egész jól néz ki :)

2012. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

majd legfeljebb ezt is letöltöm a többi 100 mellé és törlöm :)

az ilyen hullámos csápos hülyeségekből már elegem van, nem polipokat akarok rajzolni meg medúzákat...

olyan kellene, amiben egyenes vonalak vannak alapértelmezésben, mert amikor pl pl 20 elem 40 féleképp kapcsolódik egymáshoz, nem hiszem hogy előnyös ha egy polipot látok a hínár közt


de kösz a tippet, egyébként találkztam vele, nem tetszett, de kipróbálom

2012. szept. 1. 11:11
 4/5 A kérdező kommentje:
ezzel se mentem sokra, egy normális buborékot, se egyenes vonalat nem lehet vele csinálni, nagyon mókás, egy ötévesnek biztos tetszene, de szórakozáson kívül semmire se jó
2012. szept. 1. 20:47
 5/5 anonim válasza:

Ingyenes elmetérkép készítő program: MindMapDrawer

[link]

A programmal offline lehet elme térképet rajzolni.

2014. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!