Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Opera böngészőm van 12.1 vagy...

Opera böngészőm van 12.1 vagy 12.2, a kereső felületbe beírtam egy oldalt (www rész), és nem szeretném hogy ezt valaki lássa, az előzményekből kitöröltem, de onnan (www rész) nem tudom. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezded beírni a címet, kiadja a legördülő menüben a megőrzött címeket. A címek jobb szélén ott egy X, klikk rá és törli a listából.
2012. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen így volt a 10-11 operánál, de ennél már nem így van :/
2012. szept. 1. 13:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis igen akkor ha már nézted az oldalt és nincs törölve az előzményekből akkor ahogy írod be úgy legördül egy lista és ott lehet x törölni. De ez az oldal már ki van törölve az előzményekből és csak abban a www részben mutassa ha elkezdem begépelni az első 2 betűt. És nem tudom törölni :/
2012. szept. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!