Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a gépemnek vagy...

Mi baja lehet a gépemnek vagy az SD kártya a hunyó? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a Nintendo Wii-re telepítettem egy homebrew chanel nevű alkalmazást ami faszán működik,na de amikor már játékot akarok az SD kártyára rakni akkor fel is megy rá a játék (már mint az SD-re) de amikor újra bedugom a gépbe akkor azt írja ki,hogy formázni szeretném-e az SD-t.Szerintetek a gépnek van a baja vagy az SD-nek?már legalább 3 SD carddal csináltam végig mindig ugyan az az eredmény.(ja és Wiin nem próbáltam még ki mert gondolom ha formázni kell akkor nem is fogja felismerni a játékot vagy netán az is lehet a baj h az SD kártya 16gb és az túl nagy neki?Vegyem le 8gb az szerintetek vinni fogja?) aki benne van a témában kérem írjon mielőbb választ :) nagyon köszönöm a segítséget ja és még annyi,hogy a Homebrow Channel az ugye az,hogy lehet rá alkalmazást rakni? ez esetben a USB Loader GX van rajta az direkt ilyen játékokra van ha jól tudom.

2012. szept. 3. 22:09
 1/5 kutyafülgfdsfgsdfg válasza:
Hogy tetted rá a kártyára a játékot?Csak sima rámásolással nem fogja felismerni a Wii.Kell egy bizonyos program,mégpedig a WBFS Manager 3.0.Ezzel kell a játékokat felmásolni a kártyára.Youtubon rengeteg videó van a kezeléséről.
2012. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
wii backup managerrel de most kipróbáltam a HDD-és megoldás de azzal se nagyon megy.
2012. szept. 10. 16:17
 3/5 kutyafülgfdsfgsdfg válasza:

Először le kell formázni a programmal a HDD-t,és utána tudod csak rátenni a fájlokat,de csakis WBFS legyen,mert csak azt ismeri fel a Wii.Használd a WBFS Manager 3.0-t.

Itt egy videó a kezeléséről.

http://www.youtube.com/watch?v=mqG95RvkUlE

2012. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 12. 17:45
 5/5 A kérdező kommentje:
még annyi ha simán megformázom a HDD-t meg rá tolom a játékot akkor nem is kell USB loader program?
2012. szept. 12. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!