Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a K-Lite Codec...

Mi a különbség a K-Lite Codec pack a Media Player Classic és az MPC-Home Cinema között?

Figyelt kérdés
Könyörgöm valaki magyarázza már el.
2012. szept. 4. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

A K-Lite codec pack, mint a neve is mutatja egy kodek csomag, a Media Player Classic pedig egy lejátszó, ami a kodekek segítségével játssza le a különböző kódolású videókat, lehet beépített kodek vagy külső( a k-lite is külső). Kodek nélkül nincs lejátszás, de rengeteg lejátszó rendelkezik saját, beépített kodekkel, leegyszerűsítve a dolgunk.

Media Player Classic = MPC-Home Cinema

2012. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha az MPC-nek van belső codec-je és ez ugye a K-Lite-ban van benne akkor minek a K-Lite?
2012. szept. 4. 13:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy melyiket érdemes használni vagy melyik elegendő?
2012. szept. 4. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Létezik más kodek pack is, illetve nem tudom hogy a home cinemában melyik verzió van integrálva, amúgy a home cinema a Media Player Classic továbbfejlesztett változata(tehát félig hülyeséget mondtam).

MPC-Home Cinemat használd.

2012. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És van olyan codec ami szükséges lenne de nincs benne az MPC-HC-ban?
2012. szept. 4. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ritkán.
2012. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A MPC-home cinemába nincsennek codeckek, de csak akkor működik ha a gépeden vannak, szóval külső forrásból kell telepítened.

A K-lite codec pack egy codeckcsomag amihez tartozik egy MPC-home cinema is. Ha ezt letöltöd nem kell MPC-home cinemát külön telepítened.

2012. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Media Player Classic Home Cinema-hoz nem kell codec pack.
2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Régen a media player classichoz még kellett.
2012. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom hogy elég jól értesz hozzá.Nekem most a K-Lite Codac Pack 660 Full van fent ami ugye nem a legújabb de ez működik nekem megfelelően mert a legújabbak XP alatt nem mindig nyitották meg a filmet(a feladatkezelőben ették a procit de nem játszott semmit). Azért kérdezgettem ennyit mert egy csomó fórumon meg leírásokban szólták le a codec packokat hogy veszélyesek és nem szabad feltenni őket.Amugy köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!