Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van photoshopom de nem tudom...

Van photoshopom de nem tudom használni, ezért kellene egy jó tipp hogy van e valahol az interneten olyan oldal amire ha feltöltök képet lehet öregíteni magamat meg hajszínt változtatni fiatalítani stb?

Figyelt kérdés
segítsetek mert másképp nem tudom megcsinálni,ilyen bénus vagyok.előre is köszönöm
2009. júl. 28. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

www.tutorial.hu

ott sok photoshopos írás van. de legközelebb írd be a gugliba hogy például: photoshop tutorialok.

2009. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de ilyen oldalból van 100 és én nem ezt kérdeztem.nem photoshop tipp kell.......hanem ahova felteszem a képet és ott megcsinálom.
2009. júl. 28. 19:17
 3/5 anonim válasza:
Olyan nincs. Tutorial.hu, olvasgass!
2009. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Töröld a PS-t, és verd szét a gépet...


Hajszín változtatás kb. 10 kattintás, egy 10 éves is megcsinálja!


Fiatalítás dettó.


Öregítéshez legalább 12 éves agya és ügyessége kell.


www.frizura.lap.hu <- Itt a frizurapróba.


Vagy elküldöd a képeket és a kéréseidet a vampiric@citromail.hu címre, és használom mind a három agysejtemet, és megcsinálom neked.

2009. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na köszi a tippet jó ez a frizura lap.amugy nem az iq mal van baj hanem hogy nem értek a géphez egyáltalán.ezért kell még gyakorolnom a PS -t is.köszi még 1 x
2009. júl. 31. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!