Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtual Dj Numark NDX800al...

Virtual Dj Numark NDX800al lenne vezérelve MIDI kontrollerként. Magát a programot kezeli de a hang nem megy fel a keverőre csak a laptopon szól. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Beépített hangkártyás a lejátszó de valamiért csak a szoftvert vezérli és a keverő pult része nem kap semmilyen jelet. Miért nem viszi fel a zenét a lejátszóra miért csak vezérli a programot?

2012. szept. 5. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a laptop hangját kell bedugni a keverőre. http://www.youtube.com/watch?v=D5DpIzKiC5g
2012. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm így már próbáltam de nem a legjobb a hangminőség. Felhívtam egy DJ boltot és ott mondták ,hogy valami beállítással kell megoldani ,hogy "felvegye" a zenét de be kellene mennem ,hogy megoldják és sajnos nayon kiesik nekem majdnem 100km lenne :(
2012. szept. 5. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért csak a szoftvert vezérli mert vezérlőként van összekötve hisz ez a dolga(hardver).A laptopod hangkártyájától függ a hangminőséged ha nem tetszik vegyél külső minőségi hangkártyát.Vagy használod önmagában rendesen hisz majdnem ugyanazt tudja mint a VDJ.
2012. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!