Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP Professional-ról...

Windows XP Professional-ról készítettem egy biztonsági mentést. A gépem tönnkrement, kiesett a Windows, és nem tudom, hogyan lehet a biztonsági mentést visszaállítani?

Figyelt kérdés
Először be kell telepíteni egy új, Windowst, vagy az visszarakja a régit?

2012. szept. 6. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

"kiesett a Windows" de hova?

Milyen programmal készítetted a biztonsági mentést, másik partícióra mentetted?

2012. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem indul a windows, és egy kulso merevlemezre tettem, az XP biztonsági mentés programjával
2012. szept. 6. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha készítettél floppy-t is, akkor valószínű vissza lehet rakni a mentett rendszert(persze nem vagyok benne biztos), viszont ha raksz egy új rendszert azt biztos , hogy vissza tudod állítani a mentett rendszerre.

Próbáld meg floppyról indítani és ott úgy is meg látod, ha kéri a biztonsági másolatot, akkor nyert ügyed van.

2012. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha jól tévedek, akkor az XP-ben lévő beépített backup alkalmazással csak akkor tudnád visszaállítani a korábbi (elmentett) állapotot, ha az op. rendszer bootolni tudna.


Az lett volna a jó megoldás, ha olyan backup programmal készítesz teljes rendszermentést, amely boot-képes helyreállító lemezt (CD-re, vagy pendrive-ra) tud készíteni. Ilyen pl. az ingyenes Macrium Reflect Free Edition vagy a Paragon Backup & Recovery Free Edition.

2012. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek... nem floppy -ra tettem, hanem merevlemezre, de megvan CD-n, is a mentés.

----

azt nem tudom, hogy tudok e bootolni, vagyis az oprendszerem

/ pontosan az a baja a gépnek, hogy amikor bekapcsolom, képes akar fél órat is tölteni bez az XPt, de el nem indul véletlenül sem /

2012. szept. 6. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem floppy-ra mentetted a rendszert, de a program készít egy indítólemezt is, és azt kérdeztem hogy csináltál e, mert úgy talán lehetne floppyról indítani, majd másik partícióról visszaállítani a rendszert.
2012. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi az a floppy?
2012. szept. 6. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

: )

retró cucc: [link]

De rakj egy új rendszert szerintem, a mentés meg megvan.

2012. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

fuhú, nekem nincs floppy olvasóm, a gépem 2007 gyártmány...

ha felteszek egy új rendszert, hogyan tudnám a visszaállítást elvégezni?

2012. szept. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!