Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék extrém alacsony...

Hogyan tudnék extrém alacsony memóriahasználatot elérni?

Figyelt kérdés
Van 6 giga ramom, de a zeneszerkesztő szoftveremet bizonyos okok miatt csak 32 bites verzióban tudom használni. A windows alapból 1,4 giga ramot zabál, (bár volt ennek a duplája is bizonyos vírusok és kémprogramok miatt.) Ezt szeretném levinni legalább a felére. Egyszerre 65 folyamat fut, de a legtöbb mellett SYSTEM felirat, vagy a sajátgépem neve szerepel. Tehát alap windows-os folyamatok. A google chrome rengeteget zabál, de csak ha meg van nyitva. A windows aero-t kikapcsoltam, bár az nem eredményezett észrevehető javulást.

2012. szept. 7. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen zeneszerkesztő?
2012. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Presonus studio one.
2012. szept. 7. 16:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy videóhoz csinálok zenét, viszont mivel egy quick time alapú lejátszó van a progiban, és a quick time nem csinált még 64 bites windows-ra quick time-ot:D, ezért csak a 32-bites studio one-ban van videolejátszó. A 32-bites meg zabálja a memóriát, 90% körül van a RAM használat, és még be kéne töltenem egy két hangszert. Egy egy hangminta viszont akár több száz megát is felemészthet.
2012. szept. 7. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
kipróbáétad a programot 64-bites windows-on nekem a programjaim fele 32 bites és működnek nem mind ne egy próbát megér, egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, próbáld ki az advanced system care-t illetve az advanced system care with antivirus 2013at mert így még vírusírtó sem kell ezekben van egy olyan opció ami kilő minden felesleget illetve memória optimalizáló is(itt egy crackelt verzió http://www.youtube.com/watch?v=vQskhXkOWhY )
2012. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
64-bites windows van fent a gépemen, és eszem ágában sincs lecserélni 32 bitesre. A program 32 bites verzióját használom, ami több memóriát használ, mint a 64 bites verzió. Ezt az Advanced System Care dolgot meg kipróbálom...
2012. szept. 7. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
nos??
2012. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a memóriahasználaton nem segített semmit.
2012. szept. 7. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:
javaslom vegyél egy ssd-t és csinálj belőle swapot a maradékra pedig telepítsd a windowst az egyébként is felgyorsítja az életet de már lehet venni pár giga ramot néhány ezresért is
2012. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából ezek a válaszok nem sokat segítettek, mert valójában nem is válaszok.

1: Nincs pénzem ssd-re.

2: Nincs pénzem ramra.

3: 2Gb ddr2 1066 mhz ram 10 rugónál kezdődik.

4: A kérdés a memóriahasználat redukálására vonatkozott.

2012. szept. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!