Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zeneletöltő program?

Zeneletöltő program?

Figyelt kérdés
Van egy szám, ami nem youtubon megy, hanem egy oldalon megy háttérzeneként, de a címét sajnos nem tudom, gondoltam valahogy felveszem, és hallottam, hogy van olyan hang, illetve zeneletöltő program, amit ha elindítok, akkor felveszi a számítógépen hallható zenét/hangokat stb... (és itt nem a kimeneti mikrofonra gondolok, mert a Nero Wave Editor csak azt veszi fel :\). Ha esetleg ti tudtok valami jó progit, kérlek linkeljétek be! :)

2012. szept. 8. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, de néha működik, ha megnézed az oldal forrását, ott kikeresed az mp3-at, és ha beírod a böngészőbe, néha le lehet tölteni. Néha. :)
2012. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig is: van szövege? Mert akkor segíthetnék rájönni, melyik az a szám.
2012. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem megy semmilyen szöveg alatta... Konkrétan ezen az oldalon, ha rámész a summerlookbook-ra, ott elfog indulni egy zene ( [link] fent állítani is lehet, hogy elinduljon. Sajnos nem tudom mivel lehetne felvenni :\
2012. szept. 9. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen progi.Virtuálisan veszi fel a hangot tehát NEM mikrofonon keresztül.Ez a "Replay Media Catcher".

Valójában fizetős de van ingyenes változata is.Én a régebbi 3-as verziót használom,de jó a 4-es is.

2012. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ingyenesen le tudom tölteni valahonnan ezt a programot?
2012. szept. 10. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.Pl. torrenten vagy egyéb módszerekkel akár a pro verziót is letöltheted ingyen.
2012. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, megpróbálkozom vele!)
2012. szept. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!