Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kikapcsolni az...

Hogyan tudom kikapcsolni az automata frissítéseket az xp-n?

Figyelt kérdés
Köszi hogy válaszoltál :D
2012. szept. 8. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajátgép jobb-klikk, tulajdonságok, automatikus frissítések. Itt letiltod.
2012. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért jó neked, ha sebezhető a rendszered?

Láttál te már olyan erődítményt, ahol a lőréseken kívül hagytak még réseket, mondván, hogy "valahol a fingszagnak is távozni kell"!

2012. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nem kell ez a süket duma (bocs).Frissítés ide vagy oda,én is kikapcsoltam már évek óta.Csak egy jó vagy jónak nevezhető vírusirtó kell és nem lesz problémád..Amúgy is többnyire sok sz@r frissítéstől belassul a rendszer -> hamarabb húzhatod újra az xp-t is.... Tapasztalat,jó vicc,hogy egyesek nem frissítik,ezért sem érdekli a többségét,hogy 2014ig jár csak xphez frissítés.. :)
2012. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok és utolsó veled egyetértek egy jó virusirtó és nem kell több ja és nekem is már párszor belasitotta az xp-t
2012. szept. 8. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ki van kapcsolva, 6 éve. A gép mégis szuperül működik. Első válaszoló voltam. üdv.
2012. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Keresem válasza:
Érdemes kikapcsolni az automatikus frissítést akkor ha az svchost közel 100 %-ot elvesz a processzorból! Főleg akkor, amikor nagyon dolgozni kellene, de emiatt szinte lefagy a gép. Aztán, ha van rá időd (akár 24 óra), hogy a gép nyugodtan pörögjön, frissítsen, akkor kézzel el lehet indítani a frissítést.
2017. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!