Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP rendszerhez nem...

Windows XP rendszerhez nem lehet valahogyan rátelepíteni az Internet Explorer 9vagy10-et? Szeretném frissíteni a böngészőmet, de nem engedi

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valódi az a NOD? Ha nem vetted meg, és nem is újságkódos, akkor bőven lehet fertőzött.
2012. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ESET termékek alapból sem a legjobbak.Illetve nincs legjobb vírusirtó,de eset pláne nem az.. Tessék kicsit utána nézni a dolgoknak,ne a divat után menjünk.. :)

Amúgy meg minden böngésző le tud fagyni,többnyire bizonyos oldalak hibája.(sok kép,reklám ha nincs fent adblock stb)

2012. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
1. a Nod 32 valódi, vásárolt licenszel van
2012. szept. 9. 07:06
 14/18 anonim ***** válasza:
Milyen tűzfalad van? A Windows XP tűzfala nulla, mindent átenged. Nekem is XP-m van (ez a gép alkalmatlan Windows7-re, noha két magú a procija), de vásárolt licenszes Eset Smart Security5-tel. Ez jó erősre beállított tűzfallal kiváló, négy éve van a gépemen ESS, még nem volt okom panaszra.
2012. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

hát én csak a Windows XP tűzfalát használom, /régebben betettem a Comondo Firewallt, de nagyon belassította a gépet/

azóta semmi komolyabb tűfal, csak az XP tűzfala

2012. szept. 9. 12:51
 16/18 A kérdező kommentje:
milyen tűzfal lenne jó?
2012. szept. 9. 12:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Innen választhatsz, én valamikor régen Zonealarm Firewallt használtam XP-re.

[link]

2012. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2012. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!