Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes vírusírtót...

Milyen ingyenes vírusírtót ajánlotok xp re?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Avast, Avira

Mellé letöltöd a Kaspersky Virus Removal Tool-t, ami valós-idejű védelemmel ugyan nem rendelkezik csak keresni tud, viszont ingyenes, és azért még is csak név a "szakmában".


Tehát feltelepíted az egyik ingyenes vírusírtót ami ellátja a valós-idejű védelmet, a kaspersky-t meg lefuttatod pl. hetente.


A vírusírtó mellé ajánlanék egy-két kémprogram eltávolítót is,

Malwarebytes

[link]

Spyboot search destroy

[link]

2012. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, AVG-t akartam írni Avira helyett. Korán van még így vasárnap...
2012. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials


Sokan fikázzák, de nekem van összehasonlítási alapom. Nem rinyál és kérdez állandóan, mint egyes vírusirtók (pl. ESET).

Évekig a Norton Internet Security-t használtam, amivel tökéletesen meg voltam elégedve. Főleg a legutóbbi verziókkal, amik már nem zabálták a memóriát és nem fogták vissza a gépet.

A Microsoft Security Essentials-t lassan egy éve használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Vírust eddig még nem kaptam, nem rinyál feleslegesen és nem fogja vissza a gépet, valamint nem olyan bonyolult, mint a NIS.

2012. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Microsoft Security Essentials tökéletesen megfelel a célra
2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezek mind nem kellenek csak egy panda [link]

[link] meg egy VTzilla: Mozilla Firefox Browser Extension ez a kor jó ha Firefox van [link] és kész

2012. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!