Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az imvu játékban hogy lehet...

Az imvu játékban hogy lehet ruhákat készíteni vagy ingyen creditet szerezni?

Figyelt kérdés
Már régóta Imvuzom de ruhákat szeretnék készíteni és kéne még több credit.. Választ előre is köszönöm!

2012. szept. 9. 16:46
 1/3 anonim válasza:
uristeeen>< ruhát venni kellxd a shopba!! a menübe vanC: creditet meg ugy ha minden fiokaot megnyitol és ugy:)
2013. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. válaszoló! egyáltalán nem is az volt a kérdés amire te válaszoltál. Inkább neked megy az Úristen.

Na szóval, ruha készítéshez nem lehet ingyen creditet alkalmazni, tehát venni kell, ezért úgy gondolom hogy átgondolandó, hogy imvura költenél egy forintot is. Ingyen creditet pedig meetme-vel esetleg cr-ezéssel szerezhetsz, ha be nem szüntették ezeket a lehetőségeket (mivel már nem játszok nem tudom) A meetme-t és a creditezést keresd a youtube-on vagy google-n, hidd el megtalálod! De már több mint egy éve kiírtad ezt a kérdést, gondolom megtaláltál mindent ha játszol még egyáltalán, szóval úgy hiszem, hogy a kérdés megválaszolása felesleges volt!

2013. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timike119 válasza:
Tudom kicsit későn válaszolok de Imvun csak ugy tudsz ruhát csinálni ha csinálsz VIP et ami pénzbe kerül minden hónapba 60$ És ha meetme-t csinálsz akko meg kapsz pénzt de nem sokat és minden hónapba egyer csak remélem segitettem nekem 6 Imvuüm van :D Tudom miröl beszélek!!
2014. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!