Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus P4P800 VM/s alaplaphoz...

Asus P4P800 VM/s alaplaphoz nem találok működő drivert. A gyártó honlapjáról letöltött sem működik. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Adott az Asus p4p88 VM/S tpusú alaplap. Egy ismerősömnek kell újratelepíteni a gépet, telepítés megtörtént VGA, Audio driver működik, de a LAN drivert nem bírom feltenni. Ha minden igaz a driver fájljai közt van egy inf kiterjesztésű fájl és arra kell jobbklikkelni, aztán telepítés, de nem reagál.

2012. szept. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Várj, csak kiszopom az ujjamból az operációs rendszert és már adom is linket.

Ha LAN drivert nem kinál megfelelöt az Asus, akkor megnézed milyen hálókártya van benne és a gyártó oldaláról töltöd le a drivert.

2012. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnyitod az eszközkezelőt, jobb klikk a hálózati kártyára->illesztőprogram frissítése->update kihagy->telepítés listából->betallózod a kicsomagolt lan driver mappát(xp32) és ok.
2012. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, és próbáltam úgy is, hogy az eszközkezelőben jobbklikk, illesztőprogram frissítése, megmutattam neki a driver mappáját. Azt mondja nem talált szoftvert az ethernet vezérlőhöz
2012. szept. 10. 11:57
 4/7 A kérdező kommentje:
xp sp3 x32 az oprendszer
2012. szept. 10. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:
red4me köszi a tippet, a hálókártya gyártó drivere már működik. Még egy kérdés, felraktam az említett hálókártya drivert, egy vga, meg egy audio drivert. Vmi driver kell még rá? A gép csak netezésre meg filmnézésre van használva
2012. szept. 10. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Agp port driver például ha nem az integrált videókártyát használnád. Ez benne van a chipsetdriverben, de amit az asus kinál az egy 9 éves driver, ilyet hogy xp sp* vagy vista vagy W7 az asus már nem követ ezzel a lappal.

Ha gond lenne akkor intelsupport és innen az utolsó driver. Mig nincs gond hagyd.

2012. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagyzsolt1 válasza:
Nekem is ugyanaz a gondom hogy nem tudom az asus p4p800 vm alaplapi hálókártyát feltelepíteni
2013. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!