Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linpus lite MeeGo op. Rendszer...

Linpus lite MeeGo op. Rendszer. Tud róla valaki valamit? Nem nagyon értem én ezt.

Figyelt kérdés

Acer Aspire One netbook-om van, ezzel az op.renszerrel. Sajnos nem vagyok egy számítógépguru és nem tudok semmit kezdeni vele. :( Tegnap már egy órája néztem a filmet youtube-on, amikor megállítottam egy percre. Mikor újra elindítottam volna, már nem engedte lejátszani, kiírta, hogy töltsek le valami plugint. Megpróbáltam máshol megnyitni a filmet, ott is azt írta ki. Újraindítottam a gépet, hiába. Próbáltam letölteni amit kért, de ez se megy. Kijön mindenféle ablak persze angolul és hiába írja, hogy le van töltve, nem bírja megnyitni...

A másik: eddig fönt volt abban a kis sávban ahol az ikonok vannak a nyelvbeállítás, egyik pillanatról a másikra eltűnt. Mindenhol kerestem, nem találtam, hol kell visszaállítani. Néha átvált angolra a billentyűzet, aztán vissza magyarra. Hol tudnék ezeknek utána nézni?

Ne haragudjatok,hogy ilyen zavarosan írtam le a problémám, de eléggé el vagyok keseredve, hogy ennyire nem értek ehhez a rendszerhez.

Előre is köszi a segítséget. :)


2012. szept. 10. 13:17
 1/2 gepzene ***** válasza:
Első körben memtest. Ha nem jelez hibát, akkor lehet gáz van az ssd-vel, már ha az van benne. Ha merevlemez, az is lehet hibás. Vagy tök egyszerűen hibás cdről telepítették minden ellenőrzés nélkül. Az is lehet, hogy könnyelműen "túl friss" Linpus van rajta (nem ismerem őt külön, de a mai "modern" linux disztribúciók általában megjelenés után két hónappal kezdenek olyan stabillá válni, hogy nyugodt szívvel ajánlanám őket).
2012. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, időközben megoldódott a probléma, mert ubuntu lett rá feltelepítve, mert a linpussal nem lehetett mit kezdeni. :) Ez most simán működik és legalább magyarnyelvű.
2012. szept. 12. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!