Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az xp, ami a gépemen van, legális-e?

Figyelt kérdés
nincs cd-m hozzá

2012. szept. 10. 16:56
 1/7 Karesz6969 ***** válasza:

Itt :


[link]


Ha viszont a frissítések rendben letöltődnek és be is integrálódnak nincs nagy baj:-))

2012. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és lehetne valahogy eredetire frissíteni vagy valami hasonló? szerintem enyém nem az, de nem akarom ezeket a figyelmeztető üzeneteket
2012. szept. 10. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van-e windows licenc cimke a gépházon. Ha nincs, akkor illegális. Ha van, akkor írd meg és mondom tovább...
2012. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Karesz6969 ***** válasza:
Utolsó, nem a gépházon lévő címkétől eredeti egy oprendszer:-)))))))
2012. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hú a gépházon csak Windows Vista címke van, XP nincssztó
2012. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nekem nem eredeti :DD
2012. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Utolsó, nem a gépházon lévő címkétől eredeti egy oprendszer:-))))))"


Azt kérdezte, hogy legális-e. Ha pedig nincs COA matricája, akár a gépházon, akár külön papíron (ha dobozos a windows), akkor bizony nem legális a windows példánya. Ha van címke, akkor is van még pár feltétel, de alapjában a COA megléte is meghatározza, hogy legális-e vagy sem. Az, hogy a rendszer eredetinek érzékeli-e magát és hajlandó-e frissíteni, az egy teljesen más kérdés.

2012. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!