Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy mindig ezt adja ki a gep amikor fel akarnam tenni a windows xp-t a gepemre [link] ha tudtok valami megoldast ez ellen hogy tudjam feltenni az xp-t a gepemre akkor nagyon halas lennek.Elore is koszonom !

2012. szept. 10. 17:41
 1/7 Bence Kocsis ***** válasza:
Ne windowsból telepíts, állítsd be a Biosban, hogy CD-ről boot-oljon a gép, és onnan tedd fel! (Szerintem)
2012. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem így kéne telepíteni, hogy közben fut az oprendszer. Bootsorrendben CD/DVD meghajtó az elejére, boot aztán rendszerpartíció formázása és aztán mehet fel az XP...
2012. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah én is ugy szoktam csak belököm a CD-t és bekapcsolom a gépet és ki fogja irni szerintem hogy nyomj meg egy gombot a CD olvasásához.
2012. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig is igy telepittettem de most maskepp van valami...amikor bekapcsolom a gepet megnyomom az entert es azutan hogy CD-ROM es akkor elmeletileg be kene toltse az xp telepiteset de ahelyett csak siman beiindul a gep...azert probaltam a geprol feltenni de ugy latszik igy se megy
2012. szept. 10. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
honnan van a lemez. Ki írta ki és hogyan? Telepítettél már erről a CD-ről bootolva?
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Windows7-re így nem is fog felmenni egy XP...
2012. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
errol a lemezrol mar tettem fel xp-t es meg mas emberek is
2012. szept. 10. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!