Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen progi vagy oldal van...

Milyen progi vagy oldal van ahol a keresőbe beírom hogy PL: inna - amazing remix akkor kiadja az összeset ami létezik és 1click és mát tölthetem is?

Figyelt kérdés
Mert a Super mp3 Download progim nem akar működni nem játsza le a zenéket nem tudom meghalgatni és letölteni se.ÉS EZÉRT KÉNE EGY OLYAN OLDAL AMIBEN !!!!KERESŐ VAN!!!! ÉS ENNYI.Mert 2hónap ja nem töltöttem le zenét pedig jó pát remixet szeretnék.ÉS HA LEHET SEMMI TORRENT!?

2012. szept. 10. 20:13
 1/1 pbence2000 válasza:
1 oldalon megnyitod a youtube-ot és beirod a youtube keresőbe pl.inna-amazing remix kihozza és a nevét kimásolod, nyitsz 1 új oldalt és beirod a keresőbe hogy listen to youtube bejön az oldal lesz 1 hosszú négyszög féleség oda beileszted és download.
2013. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!