Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A videó kártyámhoz mindegy...

A videó kártyámhoz mindegy milyen drivert töltök le?

Figyelt kérdés
Van egy Gigabyte HD 5570-es videó kártyám, és amit adtak hozzá cd az nem jó, mert amikor feltelepitem az illesztőproramot hozzá utána elkezd a képernyő lefagyni 5-6 másodpercre, utána meg ismét müködik és ezt írja ki: AMD képernyőillesztő nem válaszolt utána helyreállt. Ez elég sokszor megcsinálja az elején amikor beinditóm, idővel egyre kevesebbszer csinálja. Tudnátok küldeni olyan illesztőprogramhoz linket amivel müködne normálisan?

2012. szept. 11. 17:42
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

AMD honlapjáról töltsd le Driver -t.

Windows-od pontosan milyen?

XP, Vista, 7, netán más szóval annak megfelelöt kell és bit jére is figyelni kell

32 bit, 64 bit.

2012. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

windows 7 van.

Igen már letöltöttem már onnan is a legfrissebbet, de ez sem segitet. Szerintem valami régebbi fajta illesztőprogram kellene hozzá. Most letöltötem elvileg egy régebbit és azzal kevesebbszer fagy le mint az újabbakkal. Eszközkezelőben azt írja ki a videkártyámra h AMD Radeon HD 5500 Series. Amikor meg nincs rajta illesztőprogram akkor tökéletes müködik, viszont játszani nem tudok rajta.

2012. szept. 11. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
64 bit
2012. szept. 11. 18:09
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Aham

Béta drivert is kiprobáltad már? hátha... (legújabbra gondolok)

ha az sem akkor sajnos valami hardvered vagy egyéb szoftveres gubanc van amit mesziröl nem lehet megoldani és ha nincs pénzed akkor közelröl sem

persze szoftveres gubancot megoldhatod magad is vagy ismerös aki ért hozá

persze az sem könyü

(én hardveres hibára tippelek sajnos, ami költségeket is vonhat maga után)

2012. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt is probáltam már.

Van rá garanciám. 2 hónapja vettem. Azért köszönöm, hogy probáltál segiteni. Hát ha valaki majd küld valami okos linket ami tuti jó lesz a videókarimank.:)

2012. szept. 11. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
okoslink basdviszaazeladónak.ju
2012. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az eladó erre azt mondja, hogy szoftver hiba nem hardves hiba. nem fogják kicserélni.
2012. szept. 13. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!