Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Te váltani fogsz Windows 8-ra...

Te váltani fogsz Windows 8-ra miután megjelenik?

Figyelt kérdés
Miért ige ? Miért nem ?

2012. szept. 12. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp kipróbálom majd. De várok vele fél-egy évet még, amíg teljesen kiforrja magát. Még nem teljesen megoldott az aktiválás, és egyik másik driver sem. Amíg ez nem tisztázódik várok vele.
2012. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elégedett vagyok a Linux Mint 13-as kiadásával.
2012. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ki fogom próbálni, ha kijön a végleges. A korai kiadással volt pár problémám, remélhetően ezeket orvosolják. Amúgy win 7 nagyon a szívemhez nőtt, nem szándékozom lecserélni, de majd kiderül, mit hoz a 8.
2012. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem fogok.

Az ARM-es okostelefonok/táblagépek operációs rendszereire emlékeztető grafikus felület, alkalmazásbolt, Windows Live integráció...

Az egész rendszer valahogy nem szimpatikus.

2012. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap tettem fel a Windows 8 kipróbálásra szánt verziójából a 32-bitest a matuzsálem konfigomra, a gyorsaságban kellemeset csalódtam, az xp frissen telepítve átlagosan 1-2 perc alatt állt fel rajta, ez a 8 meg maximum fél perc alatt már tettre kész volt. A telepítés is meglepett, az xp átlagban 30-40 perc szokott lenni, ez pedig 16 perc alatt felmászott a vinyóra. A kezelőfelületben csalódtam, ez a metro cucc ez engem kiábrándított... ahogy az asszonykám mondta: "én nem egy érintőképernyős telefont akarok a monitoromon látni". Én sem, hiába van desktop, ha mindent a metro-ból kell elérni. Teljesítmény: ebben a gépben 2giga ddr400-as ram és 1,6GHz 1 magos proci van, szédületesen megdobódott a sebesség, a ramból terhelés alatt is maximum 50%-ot használt, üresen 15-20%, procit pörgette, de mit várunk egy régi semprontól. Driverek, no itt gondban voltam, egyszerűen nem tudtam működésre bírni a videó kártya driverét, bármit próbáltam nem volt jó, hangot sem tudtam varázsolni rá. Szóval még kell egy kis kiforrási idő. Az új gépre nem teszem fel annak a teljesítménye teljesen jó(win7 home premium 64 bit) Összességében nem nyűgözött le a win 8, a teljesítménye nagyon ott van de a kezelőfelület az gyötrelem volt. Én nem váltok 8-ra.
2012. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mert a vindóz nyolc érintőképernyős ? Mert ha igen akkor nem is próbálom ki.
2012. szept. 12. 13:42
 7/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz eddig mindenkinek :D
2012. szept. 12. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Olyan monitorral ami támogatja az érintést tudod működtetni, de az egeret is kezeli. Csak a felület olyan "mobilos".
2012. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor az én 11 éves monitorom nem fogja. De a gépem viszont új, tehát elmenne rajta a win8
2012. szept. 12. 14:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Biztosan elmenne rajta. A teszt gépem 7-8 éves kb és teljesen jól fut rajta.
2012. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!