Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom feltelepíteni a...

Nem tudom feltelepíteni a battlefield 3-at a gépemre?!

Figyelt kérdés

Windows 7 32-bites rendszerem van. a gépem elég erős hogy vigye, a baj az hogy ha rányomok az autorun-ra, azt írja:

D:/ nincs elég rendszererőforrás a kért szolgáltatás befejezéséhez.

csak C: lemezem van, elvileg a bf3 lemez maga a D:. mi lehet a baj??



2012. szept. 12. 17:03
 1/4 anonim válasza:
mert a bf3-nak nem nézted a gépigényét ha még mindig nem érted elmondom
2012. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de néztem a gépigényét, és minden recommended nekem. de mostmár feltudtam rakni, úgy hogy rámásoltam a cd-ről a gépemre, és úgy telepítettem fel.
2012. szept. 26. 15:13
 3/4 anonim válasza:
Csak annyi a baj hogy csak 64bites oprendszerre lehet feltenni :)
2012. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha, azért fut vígan nálam 32 bitesen, meg az ismerőseim túlnyomó részénél is. Xp re nem lehet felrakni, mert csak dx10-11et támogat.

A bf4 nél lehet szó majd arról, hogy csak 64bitesen fut, de még ez sem teljes mértékig tisztázott(az tuti, hogy frostbite 3 tól 64bites kell neki, de azt ugye még nem tudjuk, hogy bf4 is a 2.5 öt használja-e.)

2012. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!