Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programokkal pénzkeresés?

Programokkal pénzkeresés?

Figyelt kérdés

Olvastam egy oldalon, hogy van egy olyan program, amelyet a gépre telepítve, folyamatosan egy kis ablakban reklámokkal bombáz amiért pontokat lehet kapni, amelyekből ha összegyűlik kb 15 eurónyi, akkor be lehet váltani (pénzre).


Nos én eléggé kételkedtem, nameg az oldal hitelességében is: [link]


Meg olyan információ is szerepel, hogy van olyan másféle pénzkeresési módszer a neten, ha rengeteg reklám e-mail-t néz meg az ember.


Ezekből mennyi igaz, nem átverés? (mert nekem eléggé úgy tűnik :))


2012. szept. 13. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg fizetnek, de ember legyen a talpán aki összekattintgat 15 eurót. Anno mikor ismerkedtem ezekkel akkor 10 dolcsi volt a határ, egy kattintásért 0,01 dollárt kaptam és napi 10-szer lehetett kattintani. Szerinted?
2012. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Programokkal úgy lehet normális mennyiségű pénzt keresni, ha megírod és eladod őket. :)

Az ilyen bar-ok, szvsz. napi 1 forintnál többet nem hoznak.

G.

2012. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Piramisjáték. A rendszer saját buktatója, hogy míg az egészet létrehozó alatt mindenki termeli a pénzt, te a sokadik szinten már nem tudsz annyi új embert összeszedni hogy nyereséges legyen. A piramis tetején ülők nem csinálnak semmit, mert az alján lévők munkájából veszik le a saját részüket. Te pedig hiába próbálsz minél több embert beszervezni, nem érsz el annyit ami a potenciális helyzethez elég lenne.


A másik, hogy 1000 pont után kapsz 7 centet, ami 2 nap alatt jön össze. A 15 eurós határ eléréséhez 400-nál is több nap szükséges, addig hatszor megszűnik az oldal.


Az ilyen oldalak rendszeresen szűnnek meg, és nyílik utánuk száz másik, mert mindig van akit ezzel be lehet etetni.

2012. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen "pénzkeresés" alatt nem az értem, hogy ebből szeretnék megélni :), de mivel gimnazistaként (elmúltam 18) a tanulás mellett (amihez majdhogynem egész nap be van kapcsolva a gép), jó lenne ha közben futna a program és a zsebpénz mellé egy kis mellékes befolyna, meg a szabadidőmben (amely viszont nem tesz lehetővé munkát), e-mail-es reklámokat nézek meg. Tehát csak így kísérleteznék vele...
2012. szept. 13. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Belátható időn belül nem hoznak jövedelmet.

400 napot várnál 4000 forintra?


A suli mellett végezhető munkával tizedannyi idő alatt tízszer többet keresel meg.


Ezek a netes oldalak sok befektetett munkáért minimális pénzt adnak, éppen csak annyit hogy azt hidd megéri. Mindenkinek kell a saját tapasztalata, amivel pár hónap után belátja hogy nem jut előre semmit velük. Főleg amikor kiderül, hogy neked Magyarországra más feltételek miatt rosszabbul fizetnek vagy szigorúbb követelményeket kell teljesíteni, vagy rontanak az esélyeken vagy egyszerűen megszűnik az oldal és bizonyítékként befagyasztják a bankszámlákat és a rajta lévő pénzt.


Másik dolog, hogy ilyen játékokba mást invitálni bűncselekmény (mivel szervezővé válsz), és ahhoz képest erősen arra megy ki az egész hogy mindenki a másik alá regisztráljon be.

2012. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
400 napot várjak 4000 forintért? Ennyiért nem fogom a reklámjaikat nézni! :)
2012. szept. 13. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!