Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lesz akkor, ha lejár a...

Mi lesz akkor, ha lejár a Windows XP terméktámogatása? Használhatom tovább, vagy át kell térnem másik oprendszerre? Hogyan fogom észrevenni, hogy lejárt a terméktámogatás?

Figyelt kérdés
/nagyon szeretem az XP-t, és nem szeretnék áttérni/

2012. szept. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pár évig még nem kell lemondani az xps progikról de már elkezdődött mivel a legtöbb játék már nem jön ki XP-re szóval én a te helyedbe azért lassan majd kezdeném megszokni pl a Win7-et de még biztos egy ideig jönnek ki rá a programok
2012. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Természetesen használhatod, azt pedig, hogy megszűnik a támogatás, onnan fogod tudni, hogy elérkezik 2014. április 8. (SP3)
2012. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

1. én nem jövök ki a Windows 7-el, nem használok semmi új programot, nem játszom gyakran.

2. mivel lejár a terméktámogatás nem fog a gépem belassulni, tönkremenni a Windows ??

/ment a zöld kéz mindkettőtöknek/

2012. szept. 13. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
ha megszűnik a támogatás az annyiban fog érinteni hogy nem jelenik meg már rá több program az újak ha csak általánosan használod netezésre ilyesmi akkor nem fog zavarni de ha dolgozol rajta akkor esetleg majd később baj lehetne ha nem lesznek meg a legújabb programok
2012. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Nyilván a gépnek semmi baja nem lesz. Miért is lenne? A hátrányait pedig már eddig is lehetett látni egy régi oprendszernek (nincs/nem lesz szoftvereknek és hardvereknek xp támogatása).
2012. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez olyan mint amikor egy terméknek lejár a szavatossága... térj át win7re :)
2012. szept. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!