Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » USB-ről bootolás?

USB-ről bootolás?

Figyelt kérdés

Szeretném feltenni a Windows Startert a netbookomra, mert nincs rajta op.rendszer. Viszont találtam egy oldalt, ahol lehet pendriveról bootolni, mivel nincs optikai meghajtója. Itt találtam meg, hogyan kell:

[link]

Viszont akárhogy követem az utasításokat, nem működik a pendrive bootolhatóvá tétele...Az érdekes, hogy ott lent van egy hozzászólás, miszerint Vista alatt sima formázással NTFS-re, fel lehet tenni az .iso fájlt. Az lenne a kérdésem, hogyha egy másik Win7-es op.rendszeres gépen megcsinálom ugyanezt(simán formázás NTFS-re) működni fog? (Sajnos, legfejjebb héfőn fogom tudni ezt megoldani...) Köszönöm!


2012. szept. 13. 22:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*Windows 7 Startert
2012. szept. 13. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Használd ezt, pofon egyszerű, lehetőleg érintetlen win7 iso-t használj.


[link]

2012. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt is megpróbáltam, de kiír egy hibaüzenetet, amikor ezt akarom telepíteni: Image Mastering API v2. Valami olyasmit, hogy nem egyezik meg a telepítő nyelve az oprendszerével. + XP-m van. Amit írtam megoldást, működne?
2012. szept. 13. 23:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez kissé elhamarkodott volt, a 2. linkbet is megnéztem, követtem a lépéseket, és sikerült feltelepíteni az USB-bootoló programot, szóval nagyon szépen köszönöm! Majd írok választ hétfőn, hogy sikerült-e, ugyanis addigra hozzák meg a netbookot :)
2012. szept. 13. 23:29
 5/5 proooo válasza:
Jesus... figyi van egy progi... az a neve hogy RUFUS azzal pofonegyszeru az egesz egyabkent meg cd re ird ki mert egy ev amire bebootol pen driverol :DDad
2014. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!