Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítettem a nfs most...

Telepítettem a nfs most vantadet. Viszont azt írta ki a gép indításkor, hogy nem futtatható mert a d3dx9. nem található. Na ezt le szerettem volna tölteni, de bárhonnan is szedtem volna le az eset miatt nem tudtam, mert nem engedélyezi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Telepíts DirecX-et!

Innen letudod szedni és utnána telepíteni:

[link]

2012. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Ha jól sejtem az ESET az egy vírusirtó és/vagy tűzfal program? Akkor ki kell kapcsolni, ez alap MINDEN driver telepítésnél vagy a rendszert érintő fontos részek telepítésénél is. Ja és ha lehet a Microsoft oldaláról töltsd le. Olyan már nincs, hogy DirectX9, elég régen vagy az egyben telepítő (Dx9-10-10.1) vagy webes telepítő szedhető le. Soha nem fogom megérteni miért nem rakták be az automatikusan frissülő dolgok köz.
2012. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akkor ki kell kapcsolni, ez alap MINDEN driver telepítésnél vagy a rendszert érintő fontos részek telepítésénél is."


Bocs, hogy ellentmondok, de ez baromság. Miért kellene kikapcsolni? Simán építhetsz rendszert úgy, hogy feltelepíted az operációs rendszert, majd ezután a vírusirtó és a tűzfal programot. Lefrissíted mid a kettőt és utána telepítesz fel minden programot, legyen az rendszer program, vagy saját használatú program.


De mint ahogy az első hozzászóló is írta telepítsd fel a DirectX gépednek megfelelő változatát. Ha 1-2 éves géped van, és legalább WinXP SP2 (vagy újabb) fut rajta akkor a legújabbat töltsd le a hivatalos oldalról.(és a továbbiakban leírtakkal ne foglalkozz)

Ha viszont régebbi akkor nem biztos, hogy támogatja a legújabbat. Itt találsz DirectX9-et és régebbieket :

[link]

2012. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!