Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem a programok futtatása...

A gépem a programok futtatása közben időközönként kilép az asztalra és az adott programot lerakja a tálcára. Mitől van ez? Mit tegyek, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 11:44
1 2
 1/14 EagleHUN ***** válasza:

Valami bekapcsol ilyenkor amit nem te irányítasz, pl féreg vagy vírus. Rendezz irtást. Esetleg nézd át MSCONFIG-ban mik indulnak el autómatikusan, ami nem kell az elől szedd ki a pipát.

Futtatás->msconfig->OK->autómatikus indítás fül

2012. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
MSConfigban nem találtam semmi feltűnőt amiről nem tudnám,hogy mi az.A vírusírtó sem talált semmit.Kezd nagyon idegesítővé válni.Ha mondjuk böngészek mindig ledobja a tálcára,a játékokat is 2-3 perc után.Megnyitom újra a tálcáról újabb 2-3 perc és megint ledobja.Tegnap este még semmi gond nem volt...
2012. szept. 14. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja 1 percenként kb mit csináljak?
2012. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémám volt, játék közben percenként ledobált.Én a feladatkezelőben kerestem programokat amik feleslegesnek tűntek,ezeket le is állítottam ezután már nem csinálta de mivel nem tudtam melyik volt valójában a ludas többször próbálkoztam és nekem a TWCU.exe csinálta.Egy próbát megér.Remélem segítettem.
2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Game boostert töltsd le nekem az használt.
2013. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a TWCU.exe a ludas nálam is. TP-LINK USB-s wifi-t vettem a gépemhez és a Wireless Utility programja kavart be állandóan. Letöröltem, most jónak néz ki.
2014. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Köszönöm az értékes megoldást. Ne tudd meg, mennyit s@roztam ezzel én is. TPLINK driver levétele után semmi hiba. Csomó időt elpazaroltam a directx dll file-jaival.köszi a megoldást.
2014. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A Drivert nehogy letöröljétek! Amiatt van net.
2014. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 jani2000 válasza:
akkor mit kell letörölni a parancsikont vagy mit mert az egészet nem lehet mert akkor nem tudom ugye használni a wifif antennát?
2015. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A "Utility"-t kell kitörölni.
2015. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!