Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Települt ez a Babylon Search...

Steffe8101 kérdése:

Települt ez a Babylon Search nevű átok, a Toolbar már nincs fenn! Már mindent próbáltam a leszedésére, de még mindig ha Új lapot nyitok a Mozilla-ban akkor ez lesz és nem egy üres oldal! Hogy tudom eltüntetni, újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés

Próbáltam a mozilla kiegészítőkből való eltüntetést,bővitményből való kiszedését,ott nincs.

Próbáltam a programok eltávolításában,ott sincs.

Próbáltam a keresőbe beírni a about:config és utána az about:blank-ot,minden olyan helyet visszaállítottam ahol a neve szerepelt,de ezeket mindig vissza állította,ha bezárom a mozillát.Az egész gépen nem találom a nevét sehol..

Mi tudok még tenni,mert nagyon idegesít..Itt páran írtátok,hogy sikerült,de a konkrét választ nem írta le senki...



2012. szept. 14. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem segített,megpróbáltam,de mindent visszaállít még ha a fájlt át is írom!!! :-(
2012. szept. 14. 17:16
 3/8 Karesz6969 ***** válasza:

Ezt nézd meg.


[link]

2012. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam,szépen végig,mindent lépésről lépésre,de mindent visszaállít utána magától!!! :-(
2012. szept. 14. 20:22
 5/8 Karesz6969 ***** válasza:

Tudom, hogy sok mindent végigcsináltál már...innentől fogva látni kéne de azt javaslom nézd meg ezt a videót hátha segít.


http://www.youtube.com/watch?v=btszxkCvgAQ


Én is bekaptam ezt a szutykot, de simán le tudtam szedni anno.

2012. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajna ez sem segített,mert nekem már nincs fenn az eltávolíthatóak között!!

Más egyéb??

2012. szept. 14. 20:53
 7/8 Karesz6969 ***** válasza:

[link]


..próbáld meg ezzel leszedni, több ötletem nincs így látatlanban hülyeséget meg nem akarnék írni:-)

2012. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 linkids ***** válasza:
szerintem támadd meg csökkentett módban Spybottal...
2012. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!