Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Flash Player 10. Én...

Adobe Flash Player 10. Én csinálok rosszul valamit? Vagy valami más lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretnék videoplayer.hu-n videókat nézni de napok óta azt írja ki, hogy lekel töltenem az adobe flash player 10-et. A baj az, hogy letöltöttem már vagy 10x és még mindig nem enged videókat nézni. Én csinálok rosszul valamit?? vagy valami más lehet a baj??
2009. júl. 30. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel is telepítetted,vagy csak letöltötted. :D
2009. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát lejött és akkor kiadott egy kis ablakod és a "try again"-ra kattintottam és semmi.
2009. júl. 30. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
zárd be előbb a böngésző progit és után nem ffog try agányozni..
2009. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? A Mozilla Firefox 3.5.1-be le lehet tölteni a www.mozilla.org/Bővitmények között a beépülő Windows Media Player 11. firefox-ot. Aztán Eszközök/Beállitások/Alkalmazások között keresd meg, ezt állitsd be lejátszónak. Ujdonság, nagyon jól működik.
2009. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Innen töltsd le: www.mozilla.org Bövitmények. Asztalra mentsd, onnan épül be a Firefox-ba.
2009. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)sikerült.^^
2009. júl. 31. 00:10
 7/8 anonim válasza:
Nem az kell hozzá, üsd be a keresőbe,adobe flash player,és a leg első , várd meg még magátol letőlti,kijőn egy ablak,és engedélyezd!2-3 perc,utánna elindul magátol,
2009. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik beépül a Böngészőbe és van, amelyik a gépre települ. Minden lejátszoval igy van ez. Windows Media Player 11 is van a Windowsban. De van Windows Media Player 11 firefox is, ez a böngészőben Bövitmény.
2009. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!