Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? (Vodafone...

Mi lehet a baj? (Vodafone mobilinternet)

Figyelt kérdés

Vettünk egy 2GB-os mobilinternetet, és feltelepítettem az asztali gépemre.j volt, 3g-s net ment, mikor elhagytam a 2 gigát, átváltott gprs-be, ahogyan le volt írva. Amint átment a másik hónapba, kiküldték a csekket, lenullázódott, és visszament 3g-be. Egyszer feltelepítettem a laptopomra is, és mikor következőnek átment a másik hónapba, nem váltott át 3g-be, hanem maradt gprs-ben. A laptopon már 6 hónapja folyamatosa 3g nte van, de azon sose vált át 3g-be, mindig gprs-ben van. Mi lehet a baj? Már próbáltam, hogy letörlöm a laptopról, és újratelepítem a gépen, de ez sem segített.


Mit tehetnék?



2012. szept. 15. 13:17
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kapcsolat programban állítsd mindég 3G re. (és ne csak elönybenre)

ha nálatok nincs beltéri 3g lefedetség akkor nem biztos hogy tud müködni mindenüt a házban

mit jelent az hogy gprs re vált?

nem kéne hogy átváltson hanem csak egyszerüen a sebesége lelasul gprs szintüre

de attól még 3g n is üzemelhet

legalábbis nálam így van igaz hogy HSDPA is elérhetö nekem

nálatok nem?

2012. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3g-re van állítva(nem előnybe), de am ha jól emlékszem, akkor kezdett el rossz lenni, mikor az asztalit átvittük a másik szobába, ugyanabban a szobában ugyanúgy működik :D
2012. szept. 21. 19:38
 3/4 anonim válasza:
Nem gondoltam, hogy műszaki kérdésre fogok itt válaszolni, de talán hasznos lehet amit írok, ugyanis ezt a kört én is megfutottam a Vodafone-nal. Nekem ugyan a telefon a modem, de gondolom hasonló ebből a szempontból.Az Ügyfélszolgálat megmondja lakcím szerint, hogy a használatos készüléked melyik adóra "lát rá" A hálózatok közötti átváltás mozgástól,helytől függően automatikus. Ahogy írod, az sem mindegy melyik helyiségben vagy. Volt olyan időszak, amikor olyan helyen laktam /Pest megye/ ahol használhatatlan volt. Akkor 1 évre elhagytam a Vodafone-t, de amikor elköltöztem, és újra "rám látott a torony" visszatértem, mert nem találtam más korlátlan mobilinternetet. Ha esetleg tudsz ilyent, hogy korlátlan is, meg mobil is, légyszi oszd meg velem! Váltanék, mert nagyon drága.
2012. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt ülök egy kis notebook előtt és Internet Nonstop előfizetéssel, 8 GB korláttal, Vodafone Broadband USB stickkel teljes sebességgel fut évek óta a net. A beállításaid rosszak. Nézd meg: Speciális, Prioritások, itt tedd első helyre a Vodafone eszközt, aztán írd be Egyedi, DNS1: 80.244.96.1, DNS2: 80.244.97.30. APN: internet.vodafone.net. Ez a HSDPA, vagyis a szélessáv. És persze ahogy írták: Hálózati prioritás: 3G kizárólag.
2012. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!