Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A microsoft securyti essential...

A microsoft securyti essentials miért kapcsolja be az autómatikus frissítést? Amikor feltettem ezt a vírusírtót akkor ki lehet kapcsolni a frissítésekt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyökér. Nem lenne szabad turkálnia a felhasználó megkérdezése nélkül. Vezérlőpult -> automatikus frissítések. Ott ki tudod kapcsolni, ha akarod. Nem fogja újra visszakapcsolni, csak telepítéskor csinálja.
2012. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor utána ki lehet kapcsolni ugye?
2012. szept. 15. 14:57
 3/6 belapus ***** válasza:
Miért gond, ha egy vírusirtó frissíti az adatbázisát? Ahhoz, hogy a legjobb védelmet biztosítsa, a legfrissebb adatbázisra van szüksége.Egyébként is beállítható, mikor frissítsen.Óránként, három óránként, naponta egyszer - x óra x perckor -, stb..
2012. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és hogyha kikapcsoltam akkor továbra is frissíti magát autómatikusan a vírusírtó vagy nekem kell kézileg?
2012. szept. 15. 14:59
 5/6 A kérdező kommentje:
nem a vírusírtóra mondtam hogy ki lehet kapcsolni ,hanem a firissítésekre!
2012. szept. 15. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Frissíti magát, csak kicsit ritkábban, mintha a windows update-ről szedné le. Nem jelent ez problémát.
2012. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!