Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ebben az elcseszett LibreOffic...

Ebben az elcseszett LibreOffice Writer 3.5. 0-ban hol a fenében találom a Szövegdobozt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Súgóban nézd meg, arra találták ki hogy ha elakadsz egy programban akkor abból megoldást találj.
2012. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megtaláltam volna akkor szerinted pocsékolom az időmet arra, hogy itt várom a válaszokat és az ilyen idiótákat akik csak cseszegetni tudnak, mint Te?
2012. szept. 16. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A válaszom nem kötekedés volt (nem pazarlom ilyesmire az időt), hanem segítség próbált lenni. Volt már olyan példa, hogy egy vizsgánál nem ugrott be valami, de a kéznél lévő súgó megoldást kínált, és erre nagyon kevesen hagyatkoznak.


Pillanatnyilag nincs nálam a program, így megnézni nem sikerült, de gondoltam hogy ez is több válasz mint a semmi.

Hiszen azt nem írtad, hogy a súgót már nézted, így talán azt gondolják mások hogy ez is egy lehetőség lehet.

Mégis az, hogy kapásból támadsz és nem tudod magad káromkodás nélkül kifejezni, inkább téged minősít. Csak nehogy úgy járj, hogy végül senki nem fog segíteni, mert annyi hála van benned ami látszik, és még nekem kell szabadkoznom és megmagyarázni hogy mit és hogy írtam.

2012. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Argloss ***** válasza:

Kapcsold be a rajz eszköztárat. Láthatsz rajta majd egy T betűt, amivel frankó szövegdobozt lehet csinálni. Amúgy nem egy elcseszett program ez, de ha a megszokott dolgokra vágysz, akkor inkább vásárold meg az MS Office-t...

Ha ennyire kevés az időd, akkor a google-t használd, gyorsabb, mint itt és még videós bemutatást is találhatsz válaszul a kérdésedre...

2012. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb a Libre, mint az MSOffice. Ha nem tudod a beállításokat, akkor itt a Fóruma. Egyébként a 3.6 a legújabb LibreOffice.

[link]

2012. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért kell a libre office mert a suliban feltették a sulix op rendszert aminek ez az office csomagja... Egyébként semmi pénzért nem választanám a Libre office-t.
2012. szept. 24. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon jól működik a LibreOffice, nem is kellett érte kifizetni egy kalap pénzt.
2012. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!