Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Fraps miért csak az én...

Dudigeri123 kérdése:

A Fraps miért csak az én hangomat veszi? Azok hangját akikkel skype-olok meg a játékét is csak NAGYON halkan veszi (szinte egyátalán nem).

Figyelt kérdés
A Fraps-em 3.4.7 ugyanúgy van beállitva mint a haveromnak akivel skype-olok, neki is fraps 3.4.7 ,de amikor ő videózik hallani lehet mindenkinek a hangját, ha én videózok csak az enyémet. Windows XP-m van. Próbáltam már más FPS-el, "windows input"tal- "detect best inputtal" és a Record SOund természetesen be van pipálva.

#hang #Windows XP #Skype #Fraps #játékhang #azokét nem #veszi fel #van a gépemen
2012. szept. 17. 15:21
 1/2 anonim válasza:

mert át kell állítani

movies-sound capture settings- itt tudod beállítani hogy mien hangokat vegyen fel: record win7 sound = felveszi a gépből "kijövő" hangot| record external input = felveszi azt a hangot amit te mondasz, mikrofonba, hangszóróba.

szívesen segítettem

2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz, de a leírásban ott van hogy XP-m van, és ott nem olyan a fraps beállítás, mint win7-en
2012. szept. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!