Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a Windows 8?

Miért nem települ a Windows 8?

Figyelt kérdés

Kiír valamilyen "media driver" hibát, hogy nem találja.

Mindjárt töltök fel fotót.



2012. szept. 18. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem megy a fotó...

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd fig

2012. szept. 18. 19:00
 2/5 A kérdező kommentje:
Az OFF -osat véletlen másoltam be... Bocs.
2012. szept. 18. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Van valami "Browse" gomb is. Lehet, hogy onnan kell kikeresni? Van még ott olyan is, hogy "rescan", akkor kijön egy olyan hiba mint az elején és kezdi előről...

A next -et nem engedi nyomni.

2012. szept. 18. 19:22
 4/5 Komplikato ***** válasza:

Tipp: Alaplapot Raid módban felejtetted, szerencsétlen W8 meg várja tőled a Raid driver helyét, mert ugye akár másik meghajtón, HDD-n, Pendriveon is megkeresné?

Kapcsold ki a Raid módot a Biosban, az AHCI módot meg be, és próbáld újra.

2012. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Rohadt erdekes mert akkor az IDE modot sem tamogatja?

En allitottam az alaplapon mar mind3-at...es tobb vinyoval is probalkoztam... szoval ugyanezt irja ki mint a fent emlitett kolleganal...pedig kitallozni ki lehet a HDD-t...szoval eltokoltem mar vele kis idot meg-sem sikerult eddig telepitenem...hmmmm

2012. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!