Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ad képet a videó a...

Miért nem ad képet a videó a Sony Vegasban?

Figyelt kérdés
Felvettem Fraps-szel egy videót, és lekonvertáltam Any Video Converter-rel, hogy kisebb fájlom legyen. Amint ezt a kisebb méretű fájlt berakom a Sony Vegasba hang az megjelenik, de a kép nem. Mitől lehet ez? Lehet, hogy az Any Video Converter-nek rossz kodekje van? AVI-ba konvertáltam le, és a windows lejátssza ezt a videótis.

2012. szept. 18. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, valószínűleg nem tudja kezelni a kodeket. Sima xvid-be nyomasd, azt biztos viszi. Bár ha már az eredetit törölted, akkor mindegy, igaz még azt a másik avit is átkonvertálhatod. Egyébként ajánlom a MediaInfo-t, hogy tudd, miről is van szó.
2012. szept. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz. Végül úgy döntöttem kihagyom a konvertálást és berakom a 12GB-s cuccot :D
2012. szept. 19. 06:42
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval mégegyszer, mert nem értem ezt a Sony-t:

Biztosan jó a videó formátum (kezelni tudja a sony) meg minden jó, csak ha be akarom tenni az időszalagra akkor a videó layert nem rakja ki csak az audiót. Ez mitől van???

2012. szept. 22. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
nézd meg medainfoval, hogy milyen kodekkel konvertáltad
2012. szept. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem azzal a programmal, amit mondtál és ezt dobta ki nekem:

[link]


Szerintem ennek mennie kéne benne, mert xvid a formátuma. Nem értem, hogy mi lehet a probléma. Régebben lekonvertáltam Any-val és behúztam és működött, most meg nem -.- Sony Vegas Pro 11-em van.

2012. szept. 23. 08:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyedül csak a wmv formátumú videókat engedi berakni (tehát a kép és a hang is megy egyszerre).
2012. szept. 23. 08:35
 7/8 A kérdező kommentje:
xvid codecet külön leszedtem és megoldódott így a probléma!!! :)
2012. szept. 23. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez az alap manapság.
2012. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!