Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezekböl a fájlokb...

BTzone509 kérdése:

Hogyan tudom ezekböl a fájlokból kiszedni azt amit akarok (iso)?

Figyelt kérdés
játék lenne volt már egyszer ilyen problemem de akkor meg tudtam oldani de már elfelejtettem hogyan csináltam :( a fájlról kép : [link]
2012. szept. 19. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Totakl Commander. Fájl összeillesztés...
2012. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a winrar is ugyan azt tudja de nem sikerült társítani őket .
2012. szept. 19. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tudja, de azt én nem tudom...
2012. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 algopirin ***** válasza:

Ez nem iso csak ha kicsomagolod akkor lesz egy iso file.

Be van csomagolva és "feldarabolva".

Szerintem rar de lehet hogy zip esetleg totalcommanderrel egyszerűen csak feldarabolták így elsőre a fene se tudja.

Ha van winrar a gépeden megnyitod vele és kicsomagolod, elég az egyik file-t megmutatni neki pl. a legelsőt és "extract".

Ha nem megy akkor ugyan ez totalcommanderben csak ott "file egyesités"

Amúgy meg dobd ki nem kell az neked másolt skyrim mész a sittre a buci után :)

2012. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen de a totalc vel fogom próbálni mert ha jobgomb ra nyomok be jön egy fül mint tudjuk nincs ott hogy társítás és ezért nem tudom kinyitni
2012. szept. 19. 19:32
 6/10 algopirin ***** válasza:

Felőlem úgy csinálod ahogy neked jólesik, de ha eleve mondjuk megnyitsz egy tömörítő programot már ha nincs beintegrálva a jobbgomb menüjébe mivel alapértelmezésként ott kéne lennie azon keresztül is el tudsz navigálni ahol a file van.

Persze mindig van alternatív megoldás ha neked a totalizé szimpatikusabb, de mivel abban nem teljes értékű rar, zip,arj stb. tömörítő modulok vannak így néha nem hoz tökéletes eredményt.

2012. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 algopirin ***** válasza:
Gondolom a következő kérdés majd az lesz van egy iso fileom mit csináljak vele hogy "maxgrafon" fusson a p3-as gépemen ?! :)
2012. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem jön fel semmi ,mert nincs társítva semmijen programhoz a fájl! Álltalában ez akkor fodul elő amikor nincs a megfelelő program telepítve.A fájlokból látva total commanderrel lett feldarabolva. Katt a crc fájlra a tc-ben és összerakja! Vagy az első fájl kijelölése ,tc-ben katt a fájl ,fájlegyesítésre!
2012. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 coopper ***** válasza:

Üdv mindenkinek.


Az utóbbi időben és is találkoztam ilyen fájlokkal, nincs CRC, és úgy néz ki mintha Totalcommanderrel darabolták volna, de nem, mert Totalcommanderrel nem lehet egyesiteni a darabokat.


Viszont ha Totalkommanderrel beenézel egy két darabba (pl 002-és darabba F3-mal) akkor az első 3 karakter nagy valószinűség szerint "Rar" lesz, tehát winrarral tömöritett és darabol file.


Úgy hogy az ISO létrehozásához is Winrar-t kell használni.


Valaki már irta megnyitot az első darabot winrarral és Extract -t választot. Létrejön az ISO.


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen siker ! nem tartóztathatnak le mert a játék meg van eredetiben is csak ehez jár stream stb újított verzió
2012. szept. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!