Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem Age of Empires-...

Tudnátok nekem Age of Empires-höz hasonló stratégiai pc játékokat mondani? Ha lehet akkor Age of Empires 3-nál sokkal sokkal jobb grafikájú de hasonló beállítottságú játékokat. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 20:55
 1/3 anonim válasza:
Heroes of might and magic? nem tudom pontosan milyen amiről te beszélsz de én ezt szeretem
2012. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Settlers, Cossacks, Stronghold sorozatokat tudnám említeni, bár egyik sem mai játék, nekem nagy kedvenceim. Grafikailag különösen jók a Total War sorozat tagjai, ami viszont már inkább csataszimulátor, mint RTS. Megint más kategória, de valahogy ideillik szerintem a Civilisation sorozat is. Amiről még hallottam, de sosem játszottam vele, az Anno sorozat (pl Anno 1404). Vagy van pl Gyűrűk Urás RTS is, régen szerettem.

Nagyjából ennyi jut eszembe, némelyik elég régi, de nem olyan vészesen csúnyák, viszont nagyon jók :)

2012. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fuh nagyon köszönöm :) 
2012. szept. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!